Mimar Ali UYSAL Manavgat Antalya
Ali UYSAL
Kurucu Ortak – Mimar

Antalya’ da doğdu. 2005 yılında Manavgat Y.D.A. Lisesi’nden mezun oldu. 2010 yılında Gazi Üniversitesi Mimarlık Bölümünde mimarlık eğitimini tamamladı. Ankara’da çeşitli ofislerde mimari tasarım ve uygulama projelerinde görev aldı. Meslek hayatına kurucu ortağı olduğu Ali Uysal Mimarlık’ ta devam etmektedir.

Mimar Mustafa KIR Manavgat Antalya
Mustafa KIR
Kurucu Ortak – Mimar

Antalya’ da doğdu. Manavgat Y.D.A. Lisesi’nden mezun oldu. Gazi Üniversitesi Mimarlık Bölümünde mimarlık eğitimini 2011 yılında tamamladı. Ankara ve İstanbul’da çeşitli ofislerde çeşitli ölçek ve tipte mimari , tasarım ve uygulama projelerinde görev aldı. Meslek hayatına kurucu ortağı olduğu Ali Uysal Mimarlık’ ta devam etmektedir.

Manavgat Antalya
Aybüke DERİNGÖZ
Mimar

2008 yılında Ankara Milli Piyango Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra lisans eğitimini 2012 yılında Gazi Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nde tamamladı. Yüksek Lisans eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Disiplinlerarası Kentsel Tasarım Yüksek Lisans Programı’nda sürdürmektedir. 2012 yılından itibaren Ankara ve İstanbul’da çeşitli ofislerde mimari, iç mimari ve kentsel tasarım projelerinde görev almıştır.

Peyzaj Mimarı Soner KIR Manavgat Antalya
Soner KIR
Peyzaj  Mimarı

Antalya’ da doğdu. Manavgat Lisesi’nden mezun oldu. 2014 yılında Ege Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü’nde eğitimini tamamladı. Meslek hayatına Ali Uysal Mimarlık’ ta devam etmektedir.